Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zalety domów kanadyjskich, które stawia firma HAUSm2

przez

Atuty domów szkieletowych, które stawia firma HAUSm2 są duże. Głównie obiekty takie zbudowane są na bazie nowoczesnych technologii. Dzięki temu nie ma niebezpieczeństwa, że będą wadliwą konstrukcją. Następnie, ważne pozostaje to, iż są to domy przyjazne środowisku, gdyż coraz więcej osób kieruje na to wzgląd. Pozostałe osoby sugerują się też tym, iż każdy ten dom jest ekonomiczny, ze względu na zastosowane opcje budowlane. Dom o budowie modułowej jest tańszy w ogrzewaniu w opozycji do budynków, jakie zbudowane są z zastosowaniem techniki tradycyjnej, co jest następnym motywem przekonującym do zdecydowania się na tego typu inwestycję.

Wynika to z tego, że użyte są w budowli spore ilości materiałów służących izolacji w ścianach a także w pokryciu dachowym. Dużo klientów, którzy już podjęli decyzję o wybudowaniu domu z firmą HAUSm2 docenia to, że są to domy wykonane na podstawie sprawdzonych rozwiązań a także materiałów najwyższej jakości. Marka od ponad 10 lat zajmuje się takimi realizacjami jak dom szkieletowy i ma już w dorobku więcej niż dwieście pięćdziesiąt wykonań. Każdy projekt firmowy może być dopasowany do oczekiwań zleceniodawcy, co również jest zachęcające do współpracy. Z tego powodu firma ma tak sporo poleceń w branży, szczególnie w województwie śląskim.

Wiodące zalety wykonanych budynków to: trwała konstrukcja z drewna odporne na zaginanie o wartości 24 MPa, pokrycie ścian z zewnątrz z płyty fermacell, stolarka okienna PVC 3 szybowa oraz zastosowane do jej montowaniu taśmy wewnątrz oraz na zewnątrz, ocieplanie w ścianach i w poszyciu dachowym o całkowitej grubości po trzydzieści cm, elewacja zrobiona w tynku, pokrycie dachowe z blachodachówki, rynny PVC, folie wiatroizolacyjne oraz stanowiące barierę dla pary wodnej, mające bardzo wysokie parametry, a także instalacja wentylacyjna budynku zrobiona przez systemowe kominy lub kominki wentylacyjne. Rozkład domu i rozmiar konkretnych pomieszczeń przystosowane są do oczekiwań inwestora.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić