Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wygląd łysiczki lancetowatej opisany na witrynie GoldenTeacher

przez

Główne wiadomości na temat łysiczki lancetowatej opublikowane są na stronie GoldenTeacher. Jest to wybrany z trzech typów grzybów, jakie można spotkać, jakie mają w sobie psylocybinę. Ma on też sporą liczbę tej substancji. O tym, jak łysiczka lancetowata wygląda doświadczonych entuzjastów grzybów psylocybinowych nie ma potrzeby poinformować, aczkolwiek kiedy ktokolwiek zamierza dopiero się tego dowiadywać, to z podanej strony internetowej z pewnością powinien skorzystać. Przede wszystkim z artykułu na prezentowanej stronie można dowiedzieć się, jaki jest wygląd kapelusza.

Może zmienić on posiadane ubarwienie pod wpływem wilgoci. Wówczas może być on brązowy, ciemnooliwkowy albo szarawobrązowy. Jeśli jest z kolei sucho to kapelusz pozostaje gładszy, w kolorze białym, żółtawy albo w kolorze żółtobrązowym. Średnica kapelusza łysiczki lancetowatej wynosi od pół do półtora cm, wysokość to od 1 do 2 cm. Kapelusz może mieć różne kształty. Zwykle jest jednak stożkowaty, dzwonkowaty albo zaostrzony jak lanca.

Na górze kapelusza znajduje się charakterystyczny guzik. Kapelusze gładsze w zakresie takiego gatunku można znaleźć nad wyraz rzadko. Starsze owocniki mogą mieć zmarszczone brzegi. Blaszki kapelusza są rozmieszczone rzadko, mają dużą szerokość i najczęściej są nieco przerośnięte i solidnie wrośnięte do trzonu. Ich kolor szybko ulega zmianom, od intensywnej czerwieni po czerń. Zapoznając się z takim opisem wyjątkowo prędko można będzie wywnioskować, jak prezentuje się wskazany grzyb.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić