Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jak dostać pożyczkę pod hipotekę firmowej nieruchomości

przez

Pomysłów na pozyskanie źródła finansowania przez firmy jest wiele. Jeden z nich to pożyczki pod zastaw, jakie w stosunku do tradycyjnych kredytów bankowych mają wiele zalet. Tego typu pożyczki są często proponowane przez niezależne instytucje finansowe, które działają dużo bardziej elastycznie niż zwykłe banki, i mają też mniej wymagań. Przy kredytach bankowych czasami czekać trzeba nawet kilka tygodni na jego otrzymanie.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości firmowej jest udzielana znacznie szybciej, niekiedy nawet w ciągu kilku dni, co w niejednym przypadku jest ogromnie ważne, gdyż pozwala zachować finansową płynność. Instytucje finansowe w inny sposób niż banki podchodzą do tematu zdolności kredytowej. Istotny jest rzecz jasna profil działalności oraz cel przyznania środków, ale największe znaczenie ma zabezpieczenie nieruchomością. Bardzo ciekawie przedstawiają się również koszty.

Rzecz jasna liczyć się należy z tym, że finansowanie pod zastaw przez tego typu instytucje finansowe może kosztować trochę więcej niż to, co jest dostępne w bankach, ale zbyt dużych różnić raczej nie ma. Przeważnie nie stosuje się również wspólnego cennika dla wszystkich, a każdy z przypadków wyceniany jest osobno, zależnie od pożyczanej sumy i wartości zastawianej nieruchomości. Dużo informacji na ten temat znajduje się pod adresem https://podzastaw.biz/pozyczka-pod-zastaw-mieszkania, złożyć tam również można wniosek o taką pożyczkę i wybrać najlepszą wśród otrzymanych ofert.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić