Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wyspecjalizowana depilacja laserowa zrobiona w salonie urody Mona Lisa

przez

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser umożliwiające sprawne pozbycie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Dzięki nim można wzorcowo wymodelować sylwetkę. Podciśnieniowy masaż ciała z zastosowaniem specjalistycznych głowic zawierających miniotwory umożliwia dotarcie do nawet trudnodostępnych miejsc na ciele.

Zassanie fałdów skórnych zalicza się do delikatnych, lecz jest bardzo dokładne. Dlatego głowice urządzenia mogą poradzić sobie nawet z bardzo wiotką skórą. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdza się także w usuwaniu blizn i obrzęków. Wykorzystanie mobilnych głowic z energią światła ledowego i lasera oddziałującego na tkankę tłuszczową wywoła efekt fotochemiczny w tkance. Tym samym, dochodzi do przyspieszania przemiany tkanek komórkowych, a także do redukcji cellulitu przez zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład i usuwanie z organizmu.

Rezultaty, jakich można oczekiwać to: poprawa wyglądu oraz elastyczności tkanki skórnej, poprawa elastyczności skóry, zeszczuplenie, zredukowanie cellulitu, polepszenie nastroju, zrelaksowanie, redukcja obrzęków a także w przypadku kobiet po urodzeniu dziecka – powrót do wcześniejszej sylwetki. Co ważne, ten zabieg może zostać wykonywany również w przypadku skóry z tendencją do pękających naczynek. Masaż z użyciem Icoone Laser może zostać też wykonany u osób o dowolnym kolorze skóry. Idealne efekty można otrzymać po około od 10 do 15 zabiegów.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić