Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

13/03/2023

Wtryskiwacze po regeneracji – dlaczego opłaca się kupić

przez

Silniki wysokoprężne posiadają liczne zalety, z tego też powodu cały czas są bardzo chętnie wybierane. Ale jeśli ulegnie coś w nich jakiejś poważnej usterce, to liczyć się trzeba z naprawdę wysokimi kosztami, niekiedy dochodzącymi do kilkunastu tysięcy złotych. Tego typu awarie mogą między innymi dotyczyć wtrysków, co skutkuje problemami z równą pracą jednostki napędowej. Nowe wtryskiwacze do diesla kosztują bardzo dużo, gdyż nie ma do nich zamienników, i trzeba je kupować jedynie w firmowych salonach.

Przy starszych samochodach czasami wtryski kosztować mogą znacznie więcej niż wynosi wartość auta, dlatego też poszukuje jakiś innych sposobów. Jeden z nich to jest wykonanie regeneracji, jaka w większości przypadków pozwoli przywrócić oryginalne parametry, a co za tym idzie umożliwi jazdę przez kolejne kilkanaście lat. Ale nie zawsze te elementy są do zregenerowania, ze względu na zbyt duże uszkodzenia.

W takim przypadku poszukać można takich wtrysków po regeneracji w jakimś sklepie, przy pewnym szczęściu może się je udać sprowadzić już następnego dnia. W przypadku takiego zakupu trzeba bardzo dokładnie podać co się potrzebuje, na przykład podając numer mający postać 28475604 uniknie się dzięki temu pomyłki. Duże znaczenie ma także to, ile wtryskiwaczy będzie do kupienia, a to wychodzi dopiero po rozłożeniu silnika. W pewnych sytuacjach wystarczy zmienić jedynie kilka tych, które najbardziej są zużyte, ale zdarzają się też sytuacje, że trzeba to zrobić ze wszystkimi.

+Reklama+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić