Rzetelne doposażenie myjni bezdotykowych przez firmę Redconst ukazuje, że firma ta jest solidna oraz wykonuje proponowane świadczenia kompleksowo. Urządzenia uzupełniające zwiększają wartość koszyka zakupowego korzystających z myjni Redconst, co dla właściciela na tyle unowocześnionej myjni jest jeszcze bardziej opłacalne. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest wyposażeniem całorocznym, odpornym na oddziaływanie czynników pogodowych.

Czernidło do opon pozwala odnawiać ich wygląd. Zastosowany w nim środek gwarantuje stały blask, jak i zagwarantuje ochronę przed wodą i kurzem. Można także zamówić oprysk do felg, w opcji jedno – lub dwustanowiskowej. Jednym z będących na dodatkowym wyposażeniu sprzętów jest także suszarka samoobsługowa, umożliwiająca szybkie oraz dokładniejsze zdmuchnięcie wody z poszczególnych części samochodowych. Jest ona otwarta od frontu oraz zbudowana ze stali nierdzewnej. Do bardzo praktycznych wlicza się podajnik płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Innowacyjne urządzenie posiada filtr dozowanego produktu. Uzupełnieniem wyposażenia może być także aplikator zapachów, umożliwiający sprawniejsze dostarczenie wybranego z 3 zapachów do wnętrza. Zamówione są też urządzenia czyszczące dywaniki oraz urządzenie combo, mające w jednej konstrukcji kilka wyjść. Kompletny katalog udostępniony jest na stronie internetowej. Mało tego, płyta i wiata będą zbudowane indywidualnie pod względem liczby programów myjących a także stanowisk.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY