Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Nowoczesne domy na wodzie

przez

Luksusowe apartamenty na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to idealna alternatywa dla osób, które na przykład nie chcą spędzić wakacji w hotelu albo chcą być rozdzielone od innych osób. Każdy dom na wodzie jest zaprojektowany w oparciu o wysokie standardy, wobec czego posiada niezbędne atesty oraz nabywcy rzeczywiście mogą wierzyć w to, iż dobiorą dla siebie idealne wyjście.

Domy mają oznaczony, indywidualny numer VIN, akceptowany na terenie całej Unii Europejskiej. Nie wymagają też dodatkowego pozwolenia na postawienie ich na wodzie lub na innego rodzaju podłożu, jaki zostałby objęty zakazem budowy. Na witrynie firmowej można sprawdzać dotychczasowe wykonania i nabrać przekonania, iż apartamenty te faktycznie idealnie się prezentują.

Wskazane są również szczegółowe wyznaczniki, jakie posiada pływający dom czyli od razu każdy jest zorientowany, jaka przestrzeń będzie dla niego udostępniona. Wyposażenie domu zalicza się do kompletnych, a więc nie zostaje nic innego, jak jedynie skorzystać z jego wszystkich walorów. Poza tarasem przeznaczonym na wypoczynek dostępny jest także taras gospodarczy, z szafą techniczną, w jakiej znajdują się: agregat, pompy, przetwornica i moduł klimatyzacji. Pływające domy są dostosowane do wymagań osób, które zamierzają je zakupić oraz doceniają oryginalność, poczucie wolności i spędzanie czasu w komfortowych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym apartamencie to 21 metrów kwadratowych. Dom ma 3 tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić