Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Kurtyny z PCV – jakie są ich najpopularniejsze metody na wykorzystanie

przez

W najróżniejszych halach produkcyjnych czy magazynowych, lecz również i wielu budynkach firmowych często są stosowane rozmaite drzwi czy bramy. Montowane są one zarówno między pomieszczeniami w środku, ale także i na zewnątrz. Jeśli z takich miejsc będzie się korzystać jedynie od czasu do czasu, to wówczas można je będzie spokojnie zamykać.

Całkowicie odmiennie sytuacja się przedstawia, kiedy przechodzić przez nie często będą pracujące osoby albo przejeżdżać jakieś firmowe pojazdy, przykładowo widłowe wózki. W takim przypadku każdorazowe otwieranie będzie nie tylko mało wygodne, ale też i kosztowne pod względem czasu. Z kolei nie w każdym przypadku można pozostawić drzwi otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Pomiędzy miejscami po obu stronach mogą się bowiem pojawić różnice w temperaturach, jak też kurz, zapylenie czy trudniejsze warunki atmosferyczne.

W takich sytuacjach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, które z powodzeniem się stosuje od wielu lat w różnego rodzaju firmach. Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Dzięki temu, że foliowe paski mają dość dużą grubość i po zawieszeniu będą na siebie zachodzić, to w skuteczny sposób oddzielają pomieszczenia. Ale jednocześnie bardzo łatwo da się przez nie przejechać czy przejść, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnego kształtu. Szerokość takich pasków może wynosić od kilku do kilkunastu centymetrów, a oferowane są one zarówno bezbarwne, najbardziej obecnie popularne, jak również w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić