Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Kurtyny paskowe od producenta Kiner

przez

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner są przegrodami chroniącymi przed promieniowaniem świetlnym, zarówno podczerwonym jak i ultrafioletowym wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zrobione są one z lżejszej oprawy ze stali a także wypełnienia z trudnej do zapalenia folii spawalniczej. Propozycja zakładu obejmuje stałe parawany spawalnicze lekkie, będące niezbyt ciężkimi budowlami z metalu, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 milimetra.

Folia udostępniona jest w 4 wersjach kolorystycznych, mających dowolny stopień przezroczystości. Ze względu na to, że wytwórca ma świadomość, iż klienci mogą mieć różne potrzeby, udostępni ekrany spawalnicze w dwóch wersjach różniących się szerokością.

Specjalną propozycją w ofercie są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich szczegółowa charakterystyka opublikowana jest na stronie www. Każdy z ekranów spawalniczych ma na celu ochraniać osoby, które realizują własne obowiązki zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie mają specjalnej odzieży do spawania. Osłona przed promieniowaniem podczerwonym, ultrafioletowym oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Proponowane wyjścia spełnią oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Klienci, jacy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są osłonieni przed poparzeniem iskrami oraz roztopionymi odpryskami metali. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest trudnopalna oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się ewentualnego pojawienia się ognia. Klienci mogą zdecydować się na zamawianie folii zrobionej według spersonalizowanych wyznaczników.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić