Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

05/01/2024

Jakie są obecnie stosowane modele rozliczania stron internetowych

przez

Jeszcze całkiem niedawno najczęściej wybieranym modelem tworzenia stron internetowych była jednorazowa płatność. W takim modelu na samym początku należało ponieść pewne koszty, ale później w skali roku opłaty nie wynosiły więcej niż kilkaset złotych, za przedłużenie domeny i hosting. Lecz ostatnie lata przyniosły rozwój firm oferujących strona na abonament w abonamencie. Rozwiązanie takie staje się obecnie coraz popularniejsze ze względu na swoje liczne zalety. Przede wszystkim na starcie nie trzeba inwestować kilku czy nawet kilkunastu tysięcy złotych na to, żeby móc być obecnym w internecie. Swoją stronę można szybko i łatwo zrobić przy pomocy dostępnego kreatora, jeśli ktoś posiada choć odrobinę umiejętności technicznych to bez problemów powinien sobie z tym poradzić.

Rzecz jasna zamówić także można wdrożenie wszystkiego w firmie oferującej takie usługi, ale jeżeli nawet to będzie z grafiką, to koszty będą znacznie niższe niż wykonywanie wszystkiego od razu. Każda strona na abonament może też być dostosowana graficznie do potrzeb zleceniodawcy, żeby się on mógł wyróżnić w ten sposób wśród konkurencji. Decydując się na takie rozwiązanie pamiętać jednak należy o tym, że posiada ono trochę ograniczeń. Przede wszystkim kreatory mogą mieć pewne ograniczenia, jakie spowodują że w pewnym momencie może braknąć jakiś funkcji, których dołożenie może być kłopotliwe. Oprócz tego w perspektywie wielu lat wydatki na abonament mogą wynieść więcej, niż opłata za wykonanie wszystkiego na raz.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić