Jednym z najpopularniejszych farmaceutyków dla mężczyzn jest lekarstwo na potencję. Ta niebieska drażetka jest w stanie poprawić komfort i radość z życia seksualnego w niewyobrażalnym procencie. W jaki sposób każdy nieomalże lekarstwo, ma prawo ona wywołać niepożądane reakcje. Do z reguły występujących zaliczyć można bóle mięśniowe oraz bóle głowy.

Wśród niektórych użytkowników tego lekarstwa udało się też dostrzec wymioty oraz nudności. Innym negatywnym efektem działania jest możliwość czucia zatkanego nosa oraz uczucie gorąca w okolicy twarzy. Do jednego z najrzadziej następujących skutków działania należy zaliczyć przejściowe zaburzenia widzenia. Na szczęście objawy te występują bardzo sporadycznie a sam lek nie należy do szkodliwych. Wyżej wyliczone symptomy mogą wystąpić głównie u osób uczulonych na dane substancje zawarte w leku oraz u zdrowych osób, jakie zażyły viagrę nie mając problemów z erekcją.

Warto dorzucić, że lek ten nie powinien być przyjmowany przez zdrowych mężczyzn, gdyż może on im w głównej mierze zaszkodzić a nie wspomóc. Każdy mocniejszy lek wykazuje miarodajne negatywne działanie po jego przedawkowaniu. Z lekami jest jak z narkotykami. Składy chemiczne obydwu tych związków mogą być niezwykle podobne, więc nie należy zbytnio przesadzać w stosowaniu nazbyt kolosalnych dawek leków na własny organizm. Jednym z najpopularniejszych farmaceutyków, jakie pomagają chorym mężczyznom w osiąganiu erekcji jest tabletki na potencję bez recepty. Ta niebieska pigułka stała się już domeną w leczeniu zaburzeń erekcji. Niestety viagrę tak samo jak i inne leki wolno przedawkować.