Jeśli chcemy wychować psa od wieku szczenięcego, musimy nie zapominać, żeby wziąć go do domu dopiero, gdy skończy siódmy tydzień życia, albowiem do tego czasu pożąda troskliwej opieki matki. Jeżeli wybieramy dla siebie psa z hodowli musimy pamiętać o wypełnieniu jego metryki, albowiem w ten sposób stworzonego przez nas pieska będziemy w stanie zarejestrować w Związku Kynologicznym. Jeżeli wybieramy pieska z hodowli musimy nie zapominać również o książeczce zdrowia czworonoga, w której to w przyszłości zapisane pozostaną szczepienia, czy też przeprowadzone odrobaczenia. Pragniesz nabyć akcesoria?

Zajrzyj na piłki dla psa sklep. Kiedy już wybrany przez nas piesek odnajdzie się w stworzonym przez nas mieszkaniu musimy przygotować dla niego miejsce, w którym będzie mógł odpocząć i pobawić się.

Jak najbardziej musimy schować przedmioty, jakie dotąd leżały na niższych półkach, bowiem pies mógłby zaciekawić się niemi a tym samym pogryźć je. Kiedy rozpoczynamy wychowanie pieska, bacznie musimy obserwować jego wszelkie zachowania? W wypadku, gdy zacznie on gryźć przedmioty, dywan lub również meble zareagujmy i spokojnie wyjmijmy je mu z pyska.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY