Czy chcesz nauczyć swojego pieska włączać włącznik światła? A może to nowa sztuczka, by zaimponować komuś? Cóż w tym artykule dowiesz się w jaki sposób to zrobić za pomocą wyjątkowej metody szkolenia, która jest bardzo banalna do zrozumienia i do zrealizowania. Masz prawo nauczyć się tej metody szkolenia psów, nawet jeżeli jesteś kompletnym nowicjuszem w szkoleniu psów.

Perfekcyjny i prędki sposób aby nauczyć czworonoga paru sztuczek to szkolenia zatrzaskowe – Psie Przedszkole. Sposób jest wybitnie przyjazny i każdy pies ma prawo go zrozumieć, dość błyskawicznie. To co wypada zrobić, to drobny przełącznik. Po pewnym czasie musisz posiadać przy sobie jakiś zatrzask bądź coś na czym wolno kliknąć. Potrzebna będzie też nagroda taka W jaki sposób jedzenie.

Dzisiaj wyjaśnię w stereotypowy sposób proces rozwijania pierwszego celu dla Twojego czworonoga. Przed umieszczeniem obiektu docelowego na podłodze, upewnij się, iż masz kliknięcie i smakołyki przygotowane i pies będzie pewnie zgadzał się na to co dla niego masz zaproponowane, albowiem jest to perfekcyjna okazja, aby pozyskać trochę przyjemności. Aktualnie wolno rozpocząć oraz gdy wciśnie światło niech momentalnie zrobi to po kliknięciu oraz daj mu jakieś smakołyki.

Musisz klikać na każde takie zachowanie, poruszając głową w kierunku słusznym do działania. Istotne jest, żeby klikać w szeregu przypadków na początku lub ewentualnie jeśli pies jest śmiały w tym temacie. Kiedy coś zrobi prawidłowo należy chwalić go za pomocą jednego słowa – typu wyśmienity piesek. Kto jeszcze pragnie by jego pies odpowiednio zachowywał się blisko ludzi oraz innych psów? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi ja to czytaj informacje w sieci internetowej i z pewnością dostaniesz niemało porządnych wskazówek.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY