Nowocześnie zaprojektowany program umożliwiający idealne nagrywanie to Action! W trakcie jego projektowania autorzy koncentrowali się na tym, żeby klientom oferować tylko to, co cechuje wysoka wartość użytkowa. Długoletnie doświadczenie spowodowało, że proponowana nagrywarka ekranu nie ma konkurencji. Z jego zastosowaniem można nagrać pulpit Windows, gry oraz muzykę. Można więc strumieniować oraz nagrywać to, co można zobaczyć i usłyszeć na swoim komputerze. Program jest nieskomplikowany w użyciu, ze względu na to, że ma wygodny oraz stylowy interfejs z uwzględnionym menadżerem, umożliwiającym prostą obsługę całości.

Sprawność i wygoda zastosowania to atuty, jakimi z pewnością warto się sugerować. Dla użytkowników, którzy zaopatrują się w ten produkt jakim jest nagrywarka ekranu udostępniony jest też system Greenscreen!. Pozwala on na swobodne wycinanie tła z nagrania.

Idealnym wyjściem jest również tryb nagrywania urządzeń, pozwalający przechwycić obraz wideo z konsol do gier, innych komputerów, kamer, telewizji, smartfonów a także tabletów. Można do dowolnego z obrazów dodawać logo, komentarz audio albo inny element oraz mieć pewność, że wszystko się zapisze. Najnowszym trybem jest również tryb nagrywania aplikacji. Do Action! motywuje na dodatek to, że użytkownicy mogą nagrywać gry w jakości HD i mogą je ze sobą porównywać.

Autorskie rozwiązania, jakie ma prezentowany program wskazują na najwyższe standardy produktywności dla programów nagrywających gry oraz pulpit Windows w danej chwili. Live Streaming pozwoli na żywo nadawać wszystko, co wydarzyło się na monitorze komputera. Action! ma także sporo innych funkcjonalności, o jakich można doinformować się ze strony www. Action! jako program gwarantujący rzetelne nagrywanie i streaming ekranu w najwyższej jakości daje pewność, że wszystko będzie prezentowało się doskonale. Użytkownicy cenią szczególnie odbywające się w bezpiecznych warunkach nagrywanie.