
Która kobieta nie marzy o czarującym, pięknym spojrzeniu – zwieńczonym długimi i gęstymi rzęsami? Stosując dobrą odżywkę do rzęs, idealnie można to zrobić bez tuszu do rzęs i makijażu! Wysokiej jakości serum do rzęs nie tylko wspomaga wzrost rzęs: oprócz wydłużenia rzęs zapewnia również ich regenerację, siłę i gęstość. Dodatkowo odżywka do rzęs zapewnia cenną pielęgnację.
Nieważne, czy w czasopismach branżowych, na odpowiednich blogach, czy na Facebooku, Twitterze & Co. – skuteczność odżywek do rzęs jest teraz wszędzie donoszona. Nic więc dziwnego, że badania naukowe również zajmują się tym tematem. Fakt ten znajduje odzwierciedlenie w różnych badaniach, w których udowodniono skuteczność różnych produktów
Różne badania naukowe i badania kliniczne dowiodły skuteczności odżywek do rzęs.
Naukowcy z USA, Wielkiej Brytanii i Japonii wykazali, że stosowanie odżywek do rzęs może przekształcić słabe, cienkie rzęsy w długie, obszerne rzęsy. Zastanawiasz się teraz, która odżywka do rzęs jest najlepsza. Przetestowaliśmy dla Ciebie 8 wysokiej jakości serum z różnych przedziałów cenowych. Ponadto w tym raporcie z testu dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o składnikach, działaniu, zastosowaniu, tolerancji i cenach różnych płynów do rzęs.
Nie ma więc już powodu, aby zawracać sobie głowę przedłużaniem lub sztucznymi rzęsami. Zamiast tego możesz polegać na działaniu specjalnych odżywek do rzęs i cieszyć się na obfite, piękne i naturalnie długie rzęsy. 8 najlepszych odżywek do rzęs w szybkim sprawdzeniu
Odżywka do rzęs bez prostaglandyny: Nie chcesz stosować odżywki do rzęs z substancją aktywną podobną do hormonów tkankowych? Wtedy powinieneś polegać na produkcie bez prostaglandyny (pochodnej). Na rynku dostępnych jest wiele tego typu odżywek do rzęs, dzięki którym wzrost rzęs trwa nieco dłużej i jest też słabszy.
Najlepiej zdecydować się na płyn do rzęs, który zawiera peptydy.
Dodatkowo bardzo dobry efekt osiągają produkty, w których dodaje się pantenol lub biotynę. Niewątpliwie najlepsze odżywki do rzęs z naturalnymi składnikami zawierają Black Sea Rod Oil, który jest pozyskiwany z karaibskiego korala i którego działanie jest porównywalne do działania prostaglandyny, hormonu tkankowego (Black Sea Rod Oil jest obecnie produkowany syntetycznie i nie pochodzi już z koral) . Jednak wszystkie odżywki do rzęs bez tej substancji czynnej podobnej do tkankowego hormonu mają tę wspólną cechę, że trzeba być trochę bardziej cierpliwym, aby zobaczyć widoczne rezultaty. Zobacz https://www.arte24.pl/uroda/czy-odzywka-do-rzes-moze-poprawic-ich-wyglad-i-wplynac-na-zdrowie/
Odżywka do rzęs z prostaglandyną:
Jak sama nazwa wskazuje, odżywki do rzęs z prostaglandyną zawierają hormon tkankowy o tej samej nazwie. Prostaglandyny zaliczane są do pochodnych kwasów tłuszczowych (eikozanoidów) i działają jako hormony tkankowe. Tradycyjnie prostaglandyny są stosowane w dziedzinie okulistyki, a obecnie są wytwarzane syntetycznie do stosowania w produktach kosmetycznych.
W odżywkach do rzęs hormon tkankowy przedłuża fazę wzrostu rzęs. Ponadto hormony tkankowe opóźniają obumieranie włosów. Odżywki do rzęs z prostaglandyną zapewniają, że rzęsy rosną dłużej: zwykle o około jedną trzecią hormony tkankowe działają bardzo dobrze, a długość rzęs może nawet się podwoić.
Tak testowano różne odżywki do rzęs. Zasadniczo rynek oferuje różnorodne produkty, więc nie jest łatwo dokonać odpowiedniego wyboru. Wiarygodny test odżywek do rzęs powinien zatem uwzględniać określone kryteria. Test ten opiera się zatem na następujących cechach:Składniki: To, czy odżywka do rzęs jest dobrze tolerowana i skuteczna, zależy ściśle od jej składników. Z tego powodu ważne jest, aby wziąć pod uwagę składniki w ramach dobrze uzasadnionego testu produktu. Jeśli przed testem stwierdzono, że odżywka do rzęs zawiera wątpliwe lub nawet szkodliwe składniki, została ona wykluczona z testu produktu.
Efekty i skutki uboczne: Chociaż nie można wykluczyć wystąpienia skutków ubocznych w odniesieniu do jakiegokolwiek produktu kosmetycznego, ryzyko to powinno być jak najmniejsze. Prawdą jest, że odżywki do rzęs są dopuszczalne i dlatego mają zastosowanie tylko wtedy, gdy poza nieszkodliwą początkową reakcją, która powinna szybko ustąpić, nie można zaobserwować innych skutków ubocznych.