Mali Losinj to sławny kurort turystyczny wywołujący doskonałe wrażenie na osobach, które na odpoczynek kierują się do Chorwacji. Piękna aura, urzekająca roślinność, sporo zabytków, jak i opcja odwiedzenia wielu dyskotek i spędzenie czasu na aktywnościach sportowych – to świetne miejsce dla osób ceniących wypoczynek w ciekawy sposób. Jeżeli ktokolwiek się tutaj wybiera to ma możliwość zakwaterować się w apartamencie, domku letniskowym, domku nad morzem albo w zrobionym z kamienia domku. Zwłaszcza dwie z ostatnich wymienionych propozycji są chętnie wybierane. Więcej informacji da się znaleźć na witrynie internetowej http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/je-li-ovo-najljepsi-hrvatski-grad-s-najgorom-vizitkom.html

W sieci można wyszukać sporo korzystnych rekomendacji od osób, które już tu były i nabrać przekonania, że rzeczywiście dobrze będzie się tutaj pojawić. Sporo osób zdecydowanych jest przykładowo też na kemping. Zagwarantowane jest jedno: niezależnie od typu zatrzymania się można się tu czuć doskonale. Sprawdzać można coś dla siebie przykładowo pod względem hobby.

Wielbiciele nurkowania mogą chociażby skierować się do zatoki Cikat, gdzie na odcinku trzystu metrów rozplanowano jedenaście eksponatów – replik XVI wiecznych armat, antycznych amfor i kotwic z czwartego oraz V wieku. Chorwacja od wielu sezonów znajduje się w spisie krajów z chęcią odwiedzonych. Zaprezentowana wyspa przyciągnie wielbicieli pięknych plaż: Bojcic, Kadin, Krivica, Pijesak, Borik, Veli Zal, bądź Poljana. Warte zauważenia są zatoki: Suncana, Engleza, Valdarke, czy Zabodarski. Kąpiele oraz wypoczynek pod sosnowymi drzewami to zapewnienie komfortu.

Wyspa jest świetnym miejscem na urlop, a jej niezwykłości nie można zapominać. Nie jest znaczące, czy turysta preferuje wypoczywać aktywnie lub biernie, wyszuka tutaj to, co mu będzie odpowiadało. Jeśli ktoś planuje wakacje na takiej cudownej wyspie i zastanawia się, jak wypoczywać, to nie odczuje znudzenia. Z tego względu wielu gości wraca tutaj częściej, o ile tylko ma tę możliwość, pozostając pod wrażeniem wyspy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY