Zakład kamieniarski GRANMAL oferuje wyspecjalizowane wykonywanie płyt nagrobkowych. Oferta zakładu zawiera: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki eleganckie, nagrobki podwójne oraz rzeźby. Przed wykonaniem, tuż po projekcie nagrobki kielce zamawiający mają pokazaną wizualizację określonego nagrobka, żeby przekonać się, czy dany koncept spełni ich wymagania.

Warto zobaczyć też dorobek z wykonanymi dotychczas płytami nagrobnymi. Wówczas można przekonać się, iż faktycznie jest to marka, jakiej warto ufać i w której można składać zlecenie, nie obawiając się, iż cokolwiek będzie wykonane nie tak jak należy.

Z uwagi na spore doświadczenie kamieniarzy oraz na to, iż w zakładzie funkcjonuje nowoczesny park maszynowy, umożliwione jest realizowanie wszystkich zleceń, niezależnie od poziomu jego komplikacji. Kiedy natomiast na początku klienci nie orientują się, na co się zdecydować, to mogą korzystać z podpowiedzi kamieniarzy. GRANMAL rozpoznawalny jest przede wszystkim z tego, iż proponuje oryginalne rozwiązania technologiczne.

Ogromny katalog kamieni, z których wykonane są nagrobki pozwoli na całkowite spersonalizowanie zlecenia. Klienci najczęściej zdecydowani są na stylowe płyty nagrobne z rzeźbą, bo takie prezentują się nad wyraz okazale. Kamieniarz Szczerba znany jest od kilku lat właśnie z tego, iż nie oferuje wyłącznie standardowych opcji. Ten producent nagrobków kielce wykona wszystko z utrzymaniem pełnej dbałości o detale.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY