Jeśli wypatrujemy możliwości spędzenia ferii z dziećmi, w figlarnej atmosferze goszczącej całą rodzinę, to zastanówmy się nad kempingiem. Camping jest zapewne jednym z bardzo dobrych sposobów, na wakacje dla rodzin. Można rozkoszować się radością ze szczęśliwych momentów spędzanych razem z rodziną. Własna przyczepa campingowa daje także szansę spędzenia jednych wakacji w kilku miejscach atrakcyjnych turystycznie. Dyspozycji jest wiele: spacery, gry rekreacyjne, wypływanie kajakiem, łódką, wycieczki do miasta, szaleństwa na placu zabaw, wyprawy do parku. Familijne campingi proponują dużo zabaw dla dzieci, m.in.: klub dla dziecka, piłka nożna, siatkowa, ręczna, badminton, zabawy lokalne, nauka pływania, kursy wypływania kajakiem, tańce dla maluchów oraz gry w basenie dla potomstwa – kamper. Rodzice także są w stanie spędzić czas aktywnie, kiedy ich pociechy tak porządnie się bawią. Dla starszych przygotowywane są takie atrakcje jak: siatkówka plażowa, strzelanie z łuku, kajaki i rowery wodne, wyprawy po okolicy, a czasami nawet basen, aerobik, marszobiegi, nordic walking.

Pola campingowe czy namiotowe na ogół ulokowane są w bliźniej odległości od morza i pięknej plaży. Biwakowanie nad naszym morzem jest niezwykle przyjemne. Pola campingowe usytuowane w wielu romantycznych miejscach naszego kraju na Wybrzeżu, daje szansę spędzenie wymarzonych wczasów w tym uroczym zakamarku Polski. Nad morzem ceny są nieporównywalnie niskie do tych, jakie musielibyśmy zapłacić za wynajem kwatery w prywatnym domu bądź też pokoju w pensjonacie. Cena za najem przyczepy campingowej zależy od jej wielkości, standardu oraz wielkości pola campingowego, jednak turyści oraz tak preferują taki sposób podróżowania. W efekcie cena waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za osobę.

Jakie walory? W szczególe bliskość morza. Pola campingowe są zawsze ulokowane niedaleko wybrzeża oraz piaszczystej plaży. Posiadacze pól campingowych nad naszym morzem oferują swoim konsumentom łatwy dostęp do wielu atrakcji turystycznych bałtyckich miejscowości. Zdrowo nawdychamy się jodu, wypoczniemy i z pewnością nie przepłacimy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY