Masz w planach w najbliższym zakup wózka do reanimacji? Zastanawiasz się który model wózka reanimacyjnego wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy zakupie wózka do reanimacji? Możemy Państwu zaoferować naszą pomoc. Nasza firma euro-medical posiada w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego i aparatury medycznej wiele rodzajów wózków reanimacyjnych. Jeśli chciałbyś poznać ofertę cenową wózków do reanimacji z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy przygotują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej wersji z wyposażeniem standardowym. Jeśli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek reanimacyjny? Wyposażenie podstawowe wózka.

Znaczna większość wózków reanimacyjnych dostarczanych do placówek medycznych składa się z 2podstawowych elementów. Pierwszy z wymienionych to korpus wózka. W tej sferze klient określa ilość szuflad jaką wymaga. Znaczna większość pracujących wózków na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności starcza do magazynowania elementów potrzebnych podczas reanimacji. Podstawowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – bardzo często z możliwością regulacji wysokości, ruchomąpółkę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Oprócz tego z boku lub od frontu wózka znajduje się wysuwana półka.Czasem wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie standardowe wózka reanimacyjnego powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób niepowołanych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz czy inne rozwiązania np.:zamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz pełną ofertę wózków reanimacyjnych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada dużą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie znajduje się sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Dostawca może zając się całkowitym wyposażeniem oddziałów ale i całych obiektów medycznych. Decyzja zawsze pozostaje w gestii klienta. To on decyduje o wyborze odpowiednich produktów z oferty cenowej Euro-medical. Nawiązując współpracę z nowymi klientami, staramy się na początku odczytać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta prowadzimy z nim dialog aby zaoferować opcje dodatkowe odrębnego produktu aby jeszcze bardziej spełniał potrzebę klienta. Następnym krokiem jest sporządzenie oferty. Po przygotowaniu oferty wysyłamy ją e-mailem lub przetargowej czekamy na ruch klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY